Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

Mūsų specializuotame BMW automobilių servise, atliekama automobilių techninės būklės patikra ir paruošimas valstybinei techninei apžiūrai.

Žiūrėti video

Pas mus Jūsų automobilį techniškai aptarnaus aukštos kvalifikacijos serviso meistrai, kurie turi ilgametę patirtį remontuojant skirtingų markių BMW automobilius. Dirbame vieno sustojimo principu, užsukę pas mus galite gauti visus reikiamus sprendimus: kompiuterinę diagnostiką, remontą, dalių tiekimą bei profesionalias konsultacijas. Mes patikrinsime ir pašalinsime visus techninius trūkumus bei esant poreikiui, už Jus nugabensime automobilį į techninės apžiūros centrą.

Paslaugas teikiame visų markių BMW automobiliams!
Prieš techninę apžiūrą patikriname:

Jūsų automobilį patikrinsime pagal visus techninės apžiūros reikalavimus. Kadangi patikrą vykdome pagal BMW automobilių gamintojo patvirtintus standartus ir procedūras, mes pamatome visus sistemų ir agregatų neatitikimus bei trūkumus. Mūsų komanda greitais ir lanksčiais sprendimais Jums padės išspręsti visus remonto bei techninio aptarnavimo klausimus. Atliekame dyzelinių, benzininių, elektrinių ir hibridinių automobilių patikrą ir paruošimą valstybinei techninei apžiūrai.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!
Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.
Greita UŽKLAUSA
REGISTRUOTIS Į SERVISĄ
Užklausa dėl dETALIŲ

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).